Polityka prywatności

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych wrażliwych w celach związanych ze świadczeniem usług dietetycznych przez Odważ się na zdrowie Małgorzata Knych z siedzibą przy ul. Krisego 2/3 w Ropczycach, zgodnie z wymaganiami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochronnych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Odważ się na zdrowie Małgorzata Knych z siedzibą przy ul. Krisego 2/3 w Ropczycach zgodnie z wymaganiami polityki RODO.

Oświadczenie dotyczące Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO):

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Odważ się na zdrowie Małgorzata Knych z siedzibą przy ul. Krisego 2/3 w Ropczycach
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu świadczenia usług dietetycznych (opracowania zaleceń dietetycznych, monitorowanie postępów, opracowywanie jadłospisów) i/lub celach marketingowych zgodnie z udzieloną przez Panią/Pana zgodą.
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora przez okres świadczenia usługi dietetycznej oraz przez 5 lat od ostatniej wizyty.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany ani profilowane.
  5. Posiada Pani/Pan prawo do aktualizowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie i prawo do przenoszenia danych.
  6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  7. Ma Pan/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, pisząc a adres  biuro@odwazsienazdrowie.com.pl
Kliknij aby oddać głos
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]
Umów się na wizytę

Zapraszam do kontaktu.