Metamorfozy

METAMORFOZA -19KG –

Poznajcie moją kolejną bohaterkę -Panią Kasię, która z moją pomocą zrzuciła 19 kg i ponad 38 cm w obwodach.

Pani Krysia z moją pomocą bohaterka zrzuciła 19 kg oraz zgubiła 38 cm w obwodach. Pani Kasia jest obecnie już po okresie stabilizacji wagi.

Zresztą zerknijcie sami na wyniki:

📌 – 19 kg masy ciała

📌 – 18,1 kg tkanki tłuszczowej

📌 – 8 wskaźnik tkanki wisceralnej

📌 – 38 centymetrów w obwodach 😍‼️

A poniżej zapraszam do przeczytania wywiadu z moją bohaterką .

⏩ Co skłoniło Panią do podjęcia kuracji ?

Przede wszystkim najmocniejszym zapalnikiem, który skłonił mnie do przyjścia do gabinetu było zauważenie metamorfoz innych kobiet, w tym mojej koleżanki, która z pomocą dietetyka zrzuciła sporo kilogramów. Drugim powodem do podjęcia decyzji o kuracji była chęć zadbania o własne zdrowie.

⏩ Jakie błędy żywieniowe popełniała Pani przed podjęciem kuracji?

Gdy nie miałam czasu na gotowanie (a często nie miałam) to jadałam restauracjach, w barach szybkiej obsługi typu fast food. Posiłki były smażone, ciężkie i nie były urozmaicone, wypijałam mało wody dziennie, jadłam większe posiłki i w większych odstępach czasowych.

⏩ Co motywowało Panią do wytrwania na diecie?

Na pewno to, że bardzo miło zaskoczyła mnie przygotowana dla mnie dieta, ponieważ była przepyszna i nigdy nie sądziłam, że można jeść praktycznie wszystko tylko lepszej jakości, gubić kilogramy, a co ważne nie chodzić głodnym. Gdy zauważyłam pierwsze efekty dało mi to jeszcze większa motywację do dalszej pracy nad swoją sylwetką.

⏩ Czy jest Pani zadowolona z efektów, które udało się do tej pory Pani osiągnąć? Co powiedziałaby Pani osobom, które zmagają się z nadmiarem kilogramów i nie wierzą, że można schudnąć?

Jestem zachwycona, szczerze powiedziawszy. Sama nie mogę w to uwierzyć, że zaszłam tak daleko i tyle kilogramów zgubiłam. Wiem, że nigdy nie udałoby mi się tego osiągnąć gdyby nie Pani Małgosia, która motywowała i układała przesmaczne dania i z chęcią i niecierpliwością czekałam na następne przepisy od Pani Małgosi.

Czytaj:  METAMORFOZA -10 KG

Z całą stanowczością bym powiedziała, że wiara i chęci to połowa sukcesu do osiągnięcia celu. Nie ma się nad czym zastanawiać, tylko trzeba uwierzyć w siebie, że każda z kobiet zasługuje na piękno i zdrowie, a dzięki Pani Małgosi możemy naszą pracą to wszystko cierpliwie osiągnąć.

⏩Co było dla Pani największym zaskoczeniem w nowym sposobie odżywiania?

Nie sądziłam że zdrowe posiłki mogą być tak smaczne i będąc na “takiej diecie” można jeszcze gubić kilogramy. Część z tych posiłków na pewno z nami zostanie na dłużej.

⏩ Czy poleciłaby Pani kurację w Gabinecie “Odważ się na zdrowie” i dlaczego❓

Oczywiście że polecam gabinet “Odważ się na zdrowie” z całego serca każdemu, kto zmaga się z zbędnymi kilogramami. Rewelacyjne przepisy i Pani Małgosia jest fachowcem w swojej dziedzinie, w trudnych momentach potrafi też zmotywować, podnieść na duchu i wesprzeć.

Jeśli i Ty chcesz coś zmienić zadzwoń 📞 666 520 175 lub zostaw dane w formularz kontaktowym i umów się na wstępną, niezobowiązującą konsultację .

Kliknij aby oddać głos
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]
Umów się na wizytę

Zapraszam do kontaktu.